Kodėl svarbu valytis žarnyną

Žarnyno valymas įveikia visas ligas?
Ar žinai, kad kas trečias žmogus tuštinasi nenormaliai (kietėja viduriai), o kas ketvirtas onkologinis susirgimas-žarnyno, kepenų ir kitu gyvybiškai svarbių organų vėžys. Todėl toks svarbus žmogui kompleksinis organizmo išvalymas.

Kodėl būtina valyti organizmą nuo toksinų ir parazitų?
• Ant žarnų sienelių yra gausybė čiulptuvėlių, per kuriuos organizmas pasisavina reikalingas medžiagas. Kai žarnynas „aptunka“ teršalais, jame mažėja temperatūra, sulėtėja fermentų veikla, blogėja medžiagų apykaita.
• Žarnyne yra apie 80 proc. Limfoidinio audinio. Kai žarnynas užterštas, silpnėja imuninės sistemos veikla, žmogus dažniau serga.
• Nešvarus žarnynas blogai šalina šlakus. Vidaus organai alinami, odą beria, pabrinksta paakiai.
• Nešvariame žarnyne kaupiasi patogeninė flora. Blogosios bakterijos greitai dauginasi.Ar išplaunant nešvarumus, blogąsias bakterijas išplaunama geroji žarnyno flora? Sąlyginai, taip. Bet švarioje terpėje labai greitai (maždaug per savaitę) geroji mikroflora atsistato.
• Kadangi daugelio ligų sukėlėjai veisiasi ir gyvena žarnyne, dažnai pakanka tik gerai jį išplauti ir nustojama sirgti alerginėmis slogomis, alerginiais dermatitais, bronchitais, liaunasi lytinių organų grybeliai, artritiniai skausmai ir pan.
• Nuolat užkietėję viduriai, gendančios išmatų sankaupos gali tapti žarnyno vėžio priežastimi. Todėl akivaizdu, jog žarnyno valymas yra efektyvi žarnyno vėžio profilaktika.
• Išvalius žarnyną reikia valyti kepenis ir kitus gyvybiškai svarbius organus. Šios veiksmus atlieka Iaso ir Holy arbatos kompleksiškai, nes esantis arbatos sudėtyje “silimarinas”, kuris yra tikrojo margainio sudėtyje, valo ne tik žarnyną, bet ir kepenis nuo susikaupusių toksinų ir tuo pačiu apsaugo šios organus nuo tolimesnio jų susikaupimo . Ypač, jei žmogus geria daug alkoholinių gėrimų ir vartoja daug cheminių vaistų.
• Išvalius šios organus akivaizdžiai mažėja antsvoris, nes pagerėja medžiagų apykaita.
• Žymiai pagražėja oda, ypač veidas - nes iš organizmo išvalomi toksinai.

Pagrindiniai simptomai, kurie perspėja, kad storasis žarnynas yra užterštas:
•bėrimai, pūlinukai, odos išsausėjimas,
• blogas burnos ir prakaito kvapas,
• silpnumas, galvos skausmai, atminties pablogėjimas,
• antsvoris,
• alerginės reakcijos,
• pilvo skausmas ir pūtimas, vidurių užkietėjimas,
• prostatos uždegimai, potencijos sutrikimai,
• gausios išskyros iš genitalijų.

Vartoti Holy ir Iaso arbatas patartina profilaktiškai, t.y. pastoviai. Geriant šias arbatas, kad greičiau kristų svoris, rekomenduojama sveikai maitintis ir išgerti ne mažiau, kaip 2 litrus vandens. Tai neatsiejama šio metodo dalis, priešingu atveju sveikatos stiprinimo priemonės gali būti neveiksmingos.

Pacientų patirtis

Rūta

Operacijos alternatyva-žarnyno valymas.

Mano mamos sesuo sirgo žarnyno vėžiu. Žinau, kad jai nuolat kietėdavo viduriai. Šiuos faktus susiejau tik tuomet, kai mane pačią ištiko panaši bėda. Viduriai man taip kietėdavo, kad tuštindavausi tik kartą per savaitę. Iš esmės pakeičiau mitybą (atsisakiau gyvulinės kilmės produktų), sportavau, bet vis tiek tekdavo vartoti laisvinamųjų vaistų. Jaučiausi gana prastai. Kai eilinį kartą nuėjau pas gydytoją gastroenterologę ir man pasiūlė valgyti daugiau burokėlių, apėmė apmaudas: jeigu ji žinotų, kad aš tik ir mintu tais burokėliais.... Geriau ištyrus, paaiškėjo, kad storojoje žarnoje susiformavęs išplatėjimas, kuriame kaupiasi išmatos. Man buvo pasiūlyta chirurginė operacija: pilve prajaus skylę, pritaisys maišelį, kuriame kaupsis išmatos ir jas bus galima kas dieną išplauti. Mane apėmė siaubas. Tuomet ėmiau intensyviai ieškoti išeities. O ji pasirodė gana paprasta-tai žarnyno valymas.

Mantas: pagaliau atsikračiau spuogų.

Galima sakyti, jog mano odą bėrė nuo pat vaikystės. Paauglystėje spuogų taip padaugėjo, jie tapo tokie agresyvūs-pūlingi, skausmingi, paraudę, jog teko gydytis kosmetologijos kabinete. Deja, efektas buvo trumpalaikis.Po mėnesio, kito, spuogai vėl imdavo lįsti. Iš esmės odą išsigydžiau tik pradėjęs valytis žarnyną. Dabar ant veido liko tik randeliai nuo spuogų spaudymo kosmetikos kabinete.

Daugiau patarimų, kaip maitintis vartojant arbatas?

Pirmoji taisyklė: derinkime maistą. Angliavandenius ir baltymus reikia valgyti atskirai. Pavyzdžiui bandelė su pienu-netinka.

Bandelė yra angliavandeniai. Pienas-baltymai. Angliavandeniams virškinti reikia lengvos šarminės aplinkos, baltymams-rūgščių. Tad bandelė apvirškinama jau burnoje ir turėtų, neužsibūdama skrandyje greitai „išeiti“. Tačiau skrandžio rūgštys imasi baltymų, kurie virškinami lėtai ir ilgai, o bandelė tarsi užksonservuojama. Taigi, užuot gardžiai pasisotinę, užteršime organizmą.

Antroji taisyklė: valgykime daugiau ląstelienos. Sveikas žarnynas bus pajėgus pats neblogai apsivalyti, jei vartosime pakankamai tinkamų produktų: grūdų, vaisių, daržovių (tik ne bulvių).

Trečioji taisyklė: gerkime daugiau skysčių. Sveikiausia-tyras vanduo prieš valgį!

Dažnai mūsų maistas labai koncentruotas. Nors visi tai žinome, tačiau per dieną neišgeriame pakankamai skysčių. Moterys, kurios rūpinasi savo veido oda, išgeria rytais stiklinę tyro vandens su šlakeliu citrinos sulčių. Be visa ko , tai sužadina žarnyno peristaltiką, organizmas greitai išsituština.

Ketvirtoji taisyklė: maistą gerai sukramtykite. Skrandis neturi dantų!

Deja, žmonės dažnai tai pamiršta. Kai hidrokolonterapijos aparatu plaunamas žarnynas ir matoma, kaip vamzdeliu plaukia teršalai, ko tarp jų pasitaiko? Grybukų su galvutėmis ir koteliais, agurkų riekelių, mišrainės žirnelių...

Penktoji taisyklė: valykime organizmą, net jei ir valgome tik sveiką, suderintą maistą. Ne panacėja-bet...

Akivaizdu, kad daugiau ar mažiau užterštas būna ir sveikas maistas: daržovės kaupia pesticidų, herbicidų, nitratų, jūros produktuose randama radionuklidų ir pan. Todėl patartina valyti žarnyną nuo teršalų.

Kūno švara-tai dvasios švara!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą